Doğalgaz Tesisatı

Firmamız; doğal gaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır.
 
İşlemlerin gerçekleştirilme aşamaları:
 
Ana kolon doğalgaz tesisatı: İlk olarak GAZDAŞ abonelik işlemi yapılır. Binanız için GAZDAŞ kurumu tarafından servis kutusu bırakılmışsa yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve GAZDAŞ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Bina anakolon gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Anakolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır. Anakolon gaz tesisatı İgdaş kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Anakolon gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Beraberinde daire içi gaz tesisatı yapılmışsa; proje onayından sonra kullanıcı GAZDAŞ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra İGDAŞ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır. GAZDAŞ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.
 
Daire içi doğalgaz tesisatı: İlk olarak GAZDAŞ abonelik işlemi yapılır.Yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve GAZDAŞ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Daire içi gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır. Daire içi gaz tesisatı İgdaş kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Daire içi gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Proje onayından sonra kullanıcı GAZDAŞ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra GAZDAŞ urumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır. GAZDAŞ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.
Etiketler:   Doğalgaz Tesisatı 
Haberler
Firmamız Alman Kombi devi Vaillant bayiliği...
Firmamız viessmann bayiliği almıştır....
Firmamız Baymak ın Brötje Heizung kombisini...
Uzun çalışmaların ardından yeni web sitemiz...
instagram takipçi hilesiinstagram beğeni